Categories
Uncategorized

Raadios

Eile käisime Raadio Elmari saate “Ikigai” salvestusel. See on umbes 40-minutiline intervjuu, kus saatejuht Mari-Liis Männik küsib asjadest, mis panevad silma särama ja kuidas sellise eluni on jõutud 🙂 Meie jaoks oli see uudne kogemus olla päris stuudios, klapid peas ja puha. Küll aga on selline elu juba täiesti tavaline Mika jaoks 😀

Me olime üllatunud, kui Mari-Liis pakkus välja, et kas võiksime tütre ka kaasa võtta. Aga miks mitte? Rääkisin Mikaga enne, et saate ajal peab enamuse aja ta olema väga vaikselt. Mika oli nõus ja ma ütlesin, et see on nüüd lubadus. “Jah, tean,” ütles Mika ja lisas: “Ja lubadust ei tohi murda.”

Mika ei murdnud oma lubadust ja oli täiesti vaikne kogu see aeg kui meie rääkisime. Võtsime talle kaasa pusle (praegu tema üks lemmikmänguasju) ja joonistamistarbed ning ta oli hiirvaikselt üle poole tunni järjest. Nii tubli! Olin väga uhke ta üle.

Ning siis intervjueeris Mar-Liis ka teda! See oli väga kihvt ja mul on nii hea meel, et ta sai sellist asja kogeda juba 3,5-aastaselt.