Categories
Uncategorized

Tsitaat #6 Iluopp, mis tegi emme ilusaks

Käisime maal saunas ja saime herilastelt tsusata 🙂

Esimese (reeturliku, otse selga ja veel siis, kui ma last hoian süles ja ei saa eriti midagi ette võtta) nõela sain mina veel enne, kui jõudsin sauna ust avada. Saunas arutlesime, et kes see mind pures, kas herilane, mesilane või mõni eriti tige parm, sest valu oli ikka suht rets.

Saunas käidud, Mika ja Olivia veel riietusid, mina läksin asju viima autosse ja naastes näen, et Olivia taskulambiga valgustab sauna ust. Olivia: “Need on ikka herilased siin, ma uurisin veidi, kes sind pures”. Hetk hiljem kuuleme juba kurja suminat ja herilased näitavad meile, mida nad sellest meie külastusest arvavad. Olivia karjub “Jookske!”, mina haaran Mika ja me kolmekesi jookseme kodu poole. Herilased ei jää maha, tsuskavad Oliviat, tema karjatab valust, siis veelkord, jookseme, mis jaksame ja Mika on täitsa ehmunud. Toas saab Olivia veel ühe korra nõelata ja kui üritab särki seljast tõmmata, siis veel korra.

Kokku sai Olivia neli korda tsusata ja nendest ühe otse ülahuulde, mis läks 5 minutiga kolm korda suuremaks.

Mikale vist emme Botox-huul meeldis, sest ta võttis meie õhtuse sauna seikluse kokku nii: “Issi jooksis! Emme jooksis! Mika nuttis! Emme nüüd ilus!”